چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات

منطقه ویژه اقتصادی یزد

معرفي کلی منطقه ويژه اقتصادي يزد

منطقه ويژه اقتصادي يزد در سال 1379 توسط "شواري عالي مناطق آزاد تجاري - صنعتي"، در مساحتي به ميزان 570 هكتار در 10 کيلومتري شهر يزد مورد تصويب قرار گفته و "شركت شهركهاي صنعتي استان يزد" بعنوان سازمان مسئول منطقه ياد شده تعيين گرديده است. . مجاورت با خط ريلي سراسري کشور، فرودگاه بين المللي يزد، جاده دوبانده ترانزيت تهران-بندرعباس، مجاورت با شهر يزد، اداره کل گمرک استان يزد, مجتمع انبارهاي عمومي، مجتمع صنايع دفاع و صنايع لاستيک و شهرک صنعتي يزد با حدود 450 واحد صنعتي مستقر فرصت بسيار مناسبي را جهت جهش اقتصادي اين منطقه فراهم نموده است. فاصله زميني منطقه با تهران و بندر شهيدرجايي حدود ٧٠٠ ، اصفهان ٣٠٠ ، شيراز ٤٥٠ و كرمان 400 كيلومتر است.

 

مزيت‌هاي خاص مکاني منطقه ويژه اقتصادي يزد

مجاورت با مركز استان
مجاورت با فرودگاه بين المللي يزد.

مجاورت با جاده دوبانده ترانزيت تهران- بندرعباس

مجاورت با خطوط راه آهن سراسري


قرارگرفتن در مركز كشور و در كريدورهاي (شمال-جنوب) و (شرق-غرب) و مجاورت با شهرك صنعتي يزد

برخورداري از قابليت‌هاي استان يزد (بر اساس سند توسعه استان):داراي سرمايه‌هاي انساني و اجتماعي مستعد توأم با خردورزي، سخت كوشي، كارآفريني و مشاركت‌جویی)

توانمندي استان به عنوان يكي از قطب‌هاي صنعتي و معدني كشور
داراي موقعيت خاص ژئوپليتيكي به عنوان محور پايدار امنيت ملي

از این رو بهترین فرصت سرمایه گذاری در این شهر را برای شما در اولین نمایشگاه بین اللملی مواد غذایی ،ماشین الات ،بسته بندی و صنایع وابسته فراهم آورده ایم.

 

تماس با ما

آدرس:
 یزد-صفاییه میدان عالم، ابتدای بلوار جوان، مجتمع تجاری امام علی(ع)، طبقه اول، واحد 1 ، شرکت توسعه و تجهیز نمایشگاه های پاژ -8917945454
تلفکس:
 03538300977
تلفن:
03538207453
همراه:
09138526911   09132541745  09133540680
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

روی نقشه گوگل

درباره ما

شرکت توسعه و تجهیز پاژهمراه با کادر متخصص دارای توانایی زیادی در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی می­باشد. بر این اساس، ما درک و دانش بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است. با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت، شما می توانید از خدمات بازاریابی به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید.همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع و سایر کشورها دسترسی آسان خواهید داشت.

امارگیر سایت